postoj

Nana | 16.02.2013

Moc, opravdu moc se mi líbí tento nápad, vytvořit asociaci Kartářek. Tedy semknout takové společenství, které se neukazuje v tom nepěkném, mnohdy až nevěrohodném světle tzv. "televizních kartářek, kartářů". Sama jsem, dalo by se říci, kartářkou, i když karty vykládám zatím jen sobě a svým blízkým, a to jen v případě nejvyšší potřeby. Karty mi v životě odkryly mnohé. Odkryly to, co jsem si v reálu nechtěla připustit a vlastně mi pomohly tu realitu přežít a mnohdy nasměrovat tak, abych byla na vše připravena nebo mohla mnohé změnit. Mám k nim veliký respekt. Nikdy jsem nechtěla vykládat druhým a brát za to peněžní odměnu. Měla jsem strach, že přijdu o tu "tajemnou vazbu" mezi mnou a kartami. Řekla jsem si, že dokud budu mít práci, budu vykládat zadarmo všem těm, kteří budou to potřebovat. Pokud i já přijdu o svou civilní práci, asi mi nic jiného nezbude a i já budu muset přijmout od druhé strany peníze, abych měla sama z čeho žít. Přeji všem jen to dobré. Nám, Kartářkám, přeji sílu a tajemnou energii k výkladům, a klientům přeji, aby v životě těch našich výkladů potřebovali co nejméně. Nana z Litoměřic

Přidat nový příspěvek