Společný cíl

Po delší úvaze a vyjádření kladných reakcí na tento záměr  neprodávat tyto schopnosti jako komerční kýč a hlavně nedělat si byznys na neštěstí a trápení druhých, jseme se rozhodli založit ,,Asociaci Kartářek“.

Co je tedy cíl této skupiny?


Určitě změnit celkové povědomí tohoto oboru, aby nás ostatní neházeli do toho pytle komerčních ,,kartářek, věštců, léčitelů, atd..podvodníků, kteří těží a vydělávají na neštěstí.

Jen o tom nemluvit, ale skutečně konat.

Pomáhat i těm nemajetným..

Držet při sobě a pomáhat si

Jak toho docílit?

Nás neviditelné pro ostatní zviditelnit. Stejně jako to dělají ti co mají na plošné inzerce v novinách, kampaně na internetu nebo pořady v TV.

Jak na to půjdeme?

Jednotlivec nikdy nebude schopný finančně ustát tyto komerční stroje na peníze,ale skupina ano.
Tím dáme na vybranou těm ostatním, jestli chtějí slyšet lži a platit za to nehorázné peníze.

Koho chci oslovit???

Chci oslovit lidi, kteří toto dělají rádi a hlavně to nedělají jen pro peníze. Každý musíme z něčeho žít, to je jasné. Toto je časově i energeticky velice náročná činnost, ale věřím že to jde dělat i jinak, že existuje nějaký kompromis.

Závěrem: nezakládáme sektu, nikoho do ničeho nenutíme. Dokonce ani nesoudíme ty co se rozhodli pro ten komerční mezičlánek, který tam být nemusí.

Diskusní téma: Asociace Kartářek

Výklad

Lola | 07.03.2014

Dobrý den,

prosím o informace, jak se můžeme domluvit na výkladu. Mám několik otázek, potřebovala bych poradit.

Děkuji
Lola

lvicen@seznam.cz

výklady karet

Andrea | 21.09.2013

Vážené dámy, výklady karet se věnuji již 10 let a esoteriku v ČR sleduji taky tak stejně.....A asi tak poslední 2 roky je to o ničem.Proto již ani nejezdím na esoterické akce, jen na velký Esoterický veletrh do Prahy Holešovic, protože tam jezdí cizinci a je zajímavé jak to dělají jinde ve světě....Dnes koupíte karty v každým knihkupectví a jak řekl jeden známý kartář " za chvíli bude mít každá žena karty v kabelce"! Tím chci říci, že dnes si už skoro každý vykládá karty doma (možná dobře, nebo špatně, literatury je dosti).....Takže těm co se chtějí zviditelnit nezbývá než přejít na byznys, obchod.......
Ale, JÁ bych se tím tak netrápila čas ukáže kdo je dobrý a kdo ne...A taky kdo má hodně spokojených klientů a kdo nemá nic...
Takže Vám milé dámy držím palce.
Děkuji, děkuji, děkuji.
Andrea - čarodějka.

Re: výklady karet

Karla | 27.01.2014

Dobrý den, chtěla bych si nechat vyložit karty. Problém mám s tím, že nevím kam se mám obrátit. Po přečtení Vašeho příspěvku mám pocit že zrovna Vám se dá věřit a to ani nevím proč tento pocit mám. Prosím, ráda bych se Vás zeptala odkud jste a zda by jsem si s Vámi mohla sjednat schůzku. Pokud ano, prosím odepište na email kajakadnerova@seznam.cz
S pozdravem Karla

Přidat nový příspěvek