Dany Kartářka

Jmenuji se Daniela, zkráceně si říkám Dany, věnuji se tarotovým kartám a bílé magii. Jsme ve znamení panna. Můj život se ubíral tímto směrem od mala, co si pamatuji. Přitahovalo mě to jako magnet a tak jsme se tomu začala věnovat.

Co mě přivedlo na tuto cestu? Spoustu životních okolností a také názor na tento svět, který jsem měla od mala.

Dovedla jsem od mala spoustu věcí, ale nepřikládala jsem tomu takový důraz. Brala jsem to součástí mě, a že to patří k životu. Během let,  jsem  pochopila, že to tak není, a že to, co umím, mi bylo dáno jako dar. Kterého mám využít k tomu, abych pomáhala druhým. Potkala jsem v životě hodně lidí, kteří mají také, takový dar a těchto lidí si velice vážím, protože mi pomohli, najím sama sebe. Věnuji si výkladu karet, přesněji vykládám z tarotových karet. Dále se věnuji bílé magii, kde pomáhám lidem třeba od negativní energie v jejich domech nebo bytech.

Věnuji se tarotovým a mariášovým kartám již několik let. Věřím v andílky a osud, který si určuje každý sám.

Více na: www.kleopatra-karty.cz/

e-schop: dany-obchudek.shop1.cz/o-eshopu/uvodni-stranka

Dany - Výklad karet

Změňte život k lepšímu

02.09.2012 12:57
  Víte o tom, že můžeme svůj osud změnit. I když jsou v našem životě situace, které nejdou změnit a jsou neměnné. Je, ale hodně věcí, které změnit můžeme. A náhled do karet Vám v tom může pomoci. Co dělat v situaci, ve které si nevíme rady? Není to tak, že nám někdo vyloží karty a je to...