Vítejte na stránkách  Asociace Kartářek

Vážený čtenáři,

Vítáme Vás na stránkách Asociace Kartářek.

Asociace Kartářek je zájmovou organizací, která sdružuje lidičky, kteří se zabývají pomocí při řešení  obtížných životních situací pomocí astrologie, numerologie a výkladu karet.

Cílem je sdružovat lidičky se společným názorem, kteří nechtějí z tohoto daru dělat komerční záležitost a prodávat tuto pomoc jako kýč.

Lidičky, kteří se řídí etickým kodexem a nezneužívají nepříznivého osudu klienta pro svoje obohacení.

Lidičky, kteří nabízejí kvalitní služby a nevidí toto jako zdroj pro obohacení.

Rádi a upřímně pomáhají.
 

Diskusní téma: Vaše názory

Drugdova

Radka | 18.09.2021

Dobrý den,prosím schanim kontakt na kartarku s Plzně na Jatecni.Moc děkuji.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Alberthon | 07.06.2018

The prostate gland is the central part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.



Prostate infection, often known as prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections received from other regions in the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make sure a normal prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must choose prostate examination at least once annually.

Kartářka

Jana Smolková | 02.02.2015

Dobrý den, ráda pomohu lidičkám na životní křižovatce, při řešení nelehkých životních situací, možno osobně i na dálku, používám Tarotové karty a Andělské kartičky.S láskou a světlem.
mob:77368088
email :janinkakubov@seznam.cz
kartářka v jižních čechách

Re: Kartářka

Janinka | 26.05.2015

Dobrý den Janinko,prosila bych,odpověd na jednu otázku.Mohu vá zavolat, dáte mi trl.č.děkuji J.







doporučuji

Lenda | 12.09.2013

Holky, tak jsem byla u pana Petra K v Brně a musím za sebe říct, že je vážně super. Předtím jsem se vždy bála, co na mě kartářka vybaví, ale tenhle rozhovor a výklad byl opravdu skvělý. Umí člověku promluvit do duše a otevřít oči. Doporučuji. A jedna dobrá věc, dělá i na dálku. Jen se obávám, že má hodně moc lidí. Ale je o něco dražší 1000 Kč za výklad. Kdyby někdo potřeboval telefon je 724120590. Kdesi jsem četla, že je s ním i video na youtube

Re: doporučuji

Katja | 07.02.2014

Díky za doporučení. Já mám vyzkoušenou paní Pavlincovou, taky z Brna, znám ji už skoro 10 roků. Není tak drahá, jako Petr, ale její výklady jsou prvotřídní .Zatím, co řekla, to sedělo, rozebere pokaždé každý problém. Neříká smrt, mám s tím špatnou zkušenost od jiné kartářky. Byla jsem u ní i na kurzu automatické kresby, taky to bylo super. Jsem sice z Olomouce, ale stojí mi za to, udělat si volno a zajet za ní do Brna. Mám kontakt na stránky,
www.pavlincovamirka.euweb.cz, nebo i telefon - 604 443708. Sama za sebe - můžu doporučit všem, kdo hledají dobrou kartářku. Káča

Re: Re: doporučuji

Marika | 21.02.2014

Pí Pavlincová se mě zdála bohužel jako velmi průměrná až podprůměrná a měla úplně stejné řeči jako většina kartářek- postě naučené a papouškované a to mi vůbec nepomohlo, navíc nedokázala odpovědět na nic co jsem se ptala konkrétně, opět jen naučené řeči a všeobecné odpovědi.

Re: doporučuji

Marika | 21.02.2014

Také jsem byla u pana Petr K v Brně. Je ale o dost dražší než jsi napsala. Asi je to tím, že už má prý lid na rok dopředu a lidi moc nebere, ale já měla štěstí, že mě vzal. Musím říct, že to je opravdu hodně rozumný člověk co prostě "ví" a umí. Já za sebe také doporučuji.

postoj

Nana | 16.02.2013

Moc, opravdu moc se mi líbí tento nápad, vytvořit asociaci Kartářek. Tedy semknout takové společenství, které se neukazuje v tom nepěkném, mnohdy až nevěrohodném světle tzv. "televizních kartářek, kartářů". Sama jsem, dalo by se říci, kartářkou, i když karty vykládám zatím jen sobě a svým blízkým, a to jen v případě nejvyšší potřeby. Karty mi v životě odkryly mnohé. Odkryly to, co jsem si v reálu nechtěla připustit a vlastně mi pomohly tu realitu přežít a mnohdy nasměrovat tak, abych byla na vše připravena nebo mohla mnohé změnit. Mám k nim veliký respekt. Nikdy jsem nechtěla vykládat druhým a brát za to peněžní odměnu. Měla jsem strach, že přijdu o tu "tajemnou vazbu" mezi mnou a kartami. Řekla jsem si, že dokud budu mít práci, budu vykládat zadarmo všem těm, kteří budou to potřebovat. Pokud i já přijdu o svou civilní práci, asi mi nic jiného nezbude a i já budu muset přijmout od druhé strany peníze, abych měla sama z čeho žít. Přeji všem jen to dobré. Nám, Kartářkám, přeji sílu a tajemnou energii k výkladům, a klientům přeji, aby v životě těch našich výkladů potřebovali co nejméně. Nana z Litoměřic

vědma 52

zdenka chadtová | 08.09.2012

Pokud bude kdokoli chtít využít mých služeb ohledně výkladu tarotu budu mu vždy k dispozici

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Napište nám!

19.08.2012 14:39
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací?...

Vítejte na našem novém webu!

19.08.2012 14:38
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...